WITALIZACJA WODY

Główne źródło zdrowia i energii dla domu.

Firma JUDO w najnowszej linii produktów wykorzystała  znane już w starożytności uzdrawiające działanie  kamieni szlachetnych.
Woda przepływając przez warstwy kamieni szlachetnych odbiera od nich energię, która następnie przekazywana jest  człowiekowi podczas codziennej konsumpcji: picia, kąpieli itp.
Woda po kontakcie z kamieniami szlachetnymi nabiera niepowtarzalnego smaku i jedwabistej czystości. Regularna konsumpcja witalizowanej  wody poprawia samopoczucie, usuwa stres, bezsenność i zmęczenie, ułatwia w usuwaniu trucizn z organizmu. Specjalne wmontowane źródło światła (wynik poszukiwań inżynierów JUDO) rewitalizuje/regeneruje okresowo kryształy.
Pierwszy produkt f-my JUDO model JU WEL AMETYST zawierał kryształy ametystu.  Kolejne urządzenia  do witalizacji/energetyzacji wody pitnej za pomocą  kamieni  szlachetnych, zawierają  już trzy  różne kamienie (ametyst, kryształ górski i różowy kwarc) dzięki czemu otrzymano nadzwyczajną  możliwość  rozszerzenia spektrum działania. Użyte kamienie szlachetne zostały wybrane podczas specjalnej selekcji potwierdzonej certyfikatem jakości.

Aby maksymalnie wykorzystać energetyzujące działanie witalizowanej wody rekomenduje się stosownie jej nie tylko do kąpieli i gotowania lecz także picia w ciągu dnia
(średnio ok. 1 l/dzień).
Obecna linia produktów do rewitalizacji wody to:

  – JU-WEL-AMETYST
  – JU-WEL TRIO
  – JU-WEL VARIO
  – JU-WEL COMPACT
  – JU-WEL KLIMA

Pełna linia produktów JU-WELLNESS pozwala na stosowanie ich zarówno w mieszkaniach jak i w dużych obiektach (wille, hotele, budynki wielo rodzinne).

Broszurka Juwelia – Plik PDF do pobrania 

Przewiń do góry